فروشگاه
بازدید :3107
94/1/4

و از آنجا که حس بویایی قوی‌ترین حس در میان حواس پنج‌گانه است انتخاب یک رایحه مناسب بسیار اهمیت دارد. در اینجا شش ادکلن خوش‌بو و پرفروش مردانه را به شما معرفی می‌کنیم.

ادکلن آرمانی کد (Armani Codeاز جورجیو آرمانی

این ادکلن بویی بسیار مردانه دارد و ترکیب منحصر به‌فرد آن از نارنج، لیمو و کمی  عصاره غنچه پرتقال به همراه بوی گرم عصاره لوبیای تونکا  و چوب گوایاک (درختی در نواحی حاره آمریکا) تشکیل شده است. این ادکلن برای استفاده روز عطر مناسبی است.

ادکلن هوگو باس گرین

(Hugo Boss Cologne for Men, Green)

ادکلن هوگو باس سبز بویی رمزآلود، سرشار از مردانگی و جذاب دارد. نت‌های اولیه این عطر تند از نارنگی ایتالیایی، نارنج، گشنیز، دارچین و فلفل سفید تشکیل شده است. مشک، عنبر و چوب تمبوتی (tamboti wood) نت‌های اصلی این عطر را تشکیل داده است.

ادکلن بولگاری آکوا از کمپانی بولگاری

(Bvlgari Aqua By Bvlgari)

این ادکلن فوق‌العاده از خانه جواهر بولگاری به جذابیت مردان جوان معنای جدیدی می‌دهد. بوی شیرین و تر و تازه این ادکلن در تمام طول شبانه روز همراه شما خواهد بود. سانتولینا (از خانواده گل آفتابگردان)، نارنگی، سدر و عنبر نت‌های اصلی این ادکلن را تشکیل داده است.

ادکلن گوچی انوی از کمپانی گوچی

(Gucci Envy Cologne by Gucci)

این ادکلن در سال 1988 تولید شده است و از آن زمان تا به حال به دلیل بوی تند، مردانه و طراوت منحصر به‌فردی که دارد همیشه در میان ادکلن‌های مردانه محبوب جای داشته است. استفاده از این عطر برای روز پیشنهاد می‌شود. رایحه این ادکلن ترکیبی از سدر، زنجبیل، عنبر و جوز هندی است.

ادکلن اترنیتی از کمپانی کلوین کلاین

(Eternity by Calvin Klein)

این ادکلن معروف‌ترین رایحه مردانه این فهرست است. نت‌های مرکزی  این ادکلن از چوب اقاقیا، چوب صندل و عنبر تشکیل شده است. نت‌های ریحان، گل یاس، گل شمعدانی، مریم گلی و اسطوخودوس در کنار رایحه پرتقال و گیاهان سبز بویی ماندگار و سراسر مردانگی به این ادکلن بخشیده است.

ادکلن تاچ از کمپانی باربری

(BURBERRY Touch)

این ادکلن محبوب مردانه از نت‌های بنفشه، فلفل سفید، نارنگی، بلوط، مشک سفید و خس خس تشکیل شده است. این عطر یکی از مناسب‌ترین و ماندگارترین رایحه‌ها برای استفاده درعصر و شب است.

modeonline.ir