Code: 223
59 امتیاز | ثبت امتیاز تایید؟

فيس براش شارژی 5 سر كيوت اسكين

این روزها با میزان بالای آلودگی هوا و استفاده از مواد آرایشی شیمیایی، پوست صورت در معرض انواع و اقسام آلودگی و آسیب قرار می‌گیرد؛ ازاین‌رو شست‌وشو و حفظ بهداشت صورت اهمیت زیادی دارد و می‌تواند در بهبود ظاهر پوست و ازبین‌رفتن جوش‌ها و لک‌ها موثر باشد. محصولات زیادی برای تمیزکردن صورت وجود دارند

موجود
وضعیت محصول : نو
رنگ:

پرداختی: 215,000 تومان

توضیحات محصول

 یکی از موثرترین و سریع‌ترین آن‌ها برس پاکسازی است. برس پاکسازی صورت «کیوت اسکین» (Cute Skin) مدل «Ever Clean 5 in 1 CIH-F600» علاوه‌بر برس‌های پاکسازی پوست، سری‌های مختلفی دارد که هر کدام کاربر‌د‌های متفاوتی دارند. این دستگاه به پنج سری مجهز است که از آن‌ها می‌توان برای پاکسازی، لایه‌برداری، استفاده‌ی روزانه، پوست‌های چرب و آسیب‌دیده و کف پا، آرنج و زانو استفاده کرد. گفتنی است که این دستگاه ضدآب است و می‌توان از آن به صورت خشک و مرطوب استفاده کرد. همچنین می‌توانید آن را زیر آب بشویید؛ چون کاملا قابل‌شست‌وشوست. برس پاکسازی کیوت اسکین دو حالت سرعت دارد که حالت اول برای پوست‌های حساس و حالت دوم برای پوست‌های چرب استفاده می‌شود. دقت کنید حداکثر دفعات مجاز استفاده از برس پاکسازی روزی یک بار به مدت یک دقیقه و برای برس لایه‌بردار هفته‌ای دو بار و به مدت یک دقیقه است.
 
 
 
زیبایی پوست در زیبایی چهره‌ تاثیر بسزایی دارد و بسیاری از خانم‌ها همواره به دنبال راه‌های جدید برای بهترکردن ظاهر پوست خود هستند. با افزایش آلودگی هوا و استفاده از مواد آرایشی شیمیایی، پوست صورت در معرض آلودگی‌های فراوان قرار دارد. روش‌های زیادی برای رسیدگی به پوست وجود دارند که البته بیشتر آن‌ها نیازمند مراجعه به آرایشگاه و مراکز زیبایی هستند؛ اما روشی ساده برای بهترکردن ظاهر پوست وجود دارد که می‌توانید از آن در خانه هم استفاده کنید. این روش استفاده از برس‌های پاکسازی پوست است. برس پاکسازی پنج‌‎کاره‌ی «کیوت اسکین» (Cute Skin) مدل «Ever Clean CIH-F600» با دو حالت سرعت چرخش و پنج سری مختلف می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. برس پاک‌کننده با الیاف نرم و متراکم، برس لایه‌برداری، برس نرم جهت استفاده‌ی روزانه، برس مخصوص پوست‌های چرب و حساس و سنگ پای مخصوص پا و زانو پنج سری قابل‌تعویضی هستند که همراه این دستگاه ارائه می‌شوند و می‌توانند بسیاری از نیازهای مربوط به پاکسازی پوست را برطرف کنند. البته این دستگاه قابلیت‌های دیگری هم دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.
 
 
 
 
یکی از قابلیت‌های برس پاکسازی پنج‌کاره‌ی «کیوت اسکین» (Cute Skin) مدل «Ever Clean CIH-F600» ضدآب و قابل‌شست‌وشوبودن آن است. این قابلیت برای یک برس پاکسازی اهمیت زیادی دارد؛ چون نظافت چنین دستگاهی را نمی‌توان نادیده گرفت. با وجود این قابلیت کاربر می‌تواند دستگاه را به‌سادگی زیر آب بگیرد و آن را بشوید. البته دقت کنید که دستگاه را داخل آب فرونکنید؛ چون میزان مقاومت آن دربرابر آب فقط در حد شست‌وشو و نظافت است. البته این دستگاه قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب نیز دارد؛ به این معنی که می‌توانید زیر دوش هم از آن استفاده کنید.
 
 
 
برس پاکسازی پنج‌کاره‌ی «کیوت اسکین» (Cute Skin) مدل «Ever Clean CIH-F600» دارای پنج برس است که هرکدام کاربرد خود را دارند. برس پاک‌کننده از دور شباهتی به برس ندارد؛ اما از نزدیک و با لمس آن می‌توان دید که از چندهزار موی ریز و نازک درست شده است. موهای برس پاکسازی بسیار نرم هستند و به‌صورت متراکم کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. این برس برای پوست‌های حساس هم قابل‌‌استفاده است. این موهای ریز با حرکت چرخشی برس، منافذ ریز پوست را از هرگونه چربی، آلودگی و سلول‌های مرده تمیز می‌کنند. روی سطح برس، پستی‌‌بلندی‌هایی وجود دارد که تمیزکردن نقاط انحنادار صورت مانند اطراف بینی را راحت‌تر کرده است. موهای برس به‌راحتی کنده نمی‌شوند و کاملا در جای خود محکم هستند. قطر برس پاکسازی 37 میلی‌متر است و کیفیت بسیار خوبی دارد. پس از استفاده از برس پاکسازی، منافذ پوست باز و سطح پوست نرم‌تر می‌شود.
 
همچنین برای کسانی که قصد دارند به صورت روزانه از این دستگاه استفاده کنند، یک برس بسیار نرم در نظر گرفته شده است. نرم‌بودن این برس به این دلیل است که لایه‌برداری و پاکسازی بیش از حد پوست می‌تواند به آن آسیب وارد کند؛ از همین رو این برس بسیار نرم طراحی شده است تا حتی با استفاده‌ی روزانه هم به پوست صورت آسیبی وارد نشود. در ضمن برای کسانی که پوست‌های چرب و حساس دارند هم یک برس در نظر گرفته شده که برای این انواع پوست مناسب است و باعث جوش‌زدن آن‌ها نمی‌شود. البته برخی نواحی پوست مثل کف پا، آرنج و زانو بافت ضخیمی دارند و برس‌های نرم برای آن‌ها کارساز نیستند. به همین دلیل یک برس سنگ پا هم برای این دستگاه در نظر گرفته شده است تا کاربر بتواند برای پاکسازی و لایه‌برداری نواحی ضخیم از آن استفاده کند.
 
می‌توان به‌عنوان یکی دیگر از مزیت‌های برس پاکسازی پنج‌کاره «کیوت اسکین» (Cute Skin) مدل «Ever Clean CIH-F600» قابلیت تنظیم سرعت آن را ذکر کرد که باعث می‌شود افراد بیشتری با انواع پوست‌ بتوانند از آن استفاده کنند. حالت اول سرعت این دستگاه که برای پوست‌های حساس و جوش‌دار در نظر گرفته شده، 380 دور در دقیقه سرعت دارد و این میزان حتی برای پوست‌های حساس و جوش‌دار نیز تحریک کننده نیست. اما حالت دوم برای پوست‌های چرب در نظر گرفته شده و 530 دور در دقیقه سرعت دارد. پوست چرب به خاطر وجود لایه‌ی ضخیم چربی روی آن، برای پاکسازی و لایه‌برداری به سرعت چرخش بیشتری نیاز دارد و از همین رو این حالت نیز برای برس پاکسازی کیوت اسکین در نظر گرفته شده است. همچنین یکی از مزیت‌های این دستگاه نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر خود شارژی‌بودن آن است. برای این دستگاه یک باتری شارژی در نظر گرفته شده است که بیش از یک ساعت شارژدهی دارد. با توجه به اینکه نباید بیش از روزی یک دقیقه از این دستگاه استفاده کرد، یک ساعت شارژدهی میزان بسیار بالایی محسوب می‌شود. گفتنی است حداکثر دفعات استفاده از برس پاکسازی روزی یک بار و برس لایه‌بردار هفته‌ای دو بار است.
طراحی جمع‌وجور و ارگونومیک از دیگر مشخصه‌های مثبت این دستگاه محسوب می‌شود که استفاده از آن را ساده کرده و مدل Ever Clean را به دستگاهی قابل‌حمل تبدیل کرده است.
 
 
 
برس پاکسازی پنج‌کاره‌ی «کیوت اسکین» (Cute Skin) مدل «Ever Clean CIH-F600» با قابلیت‌هایی مثل استفاده به صورت خشک و مرطوب، شست‌وشو و تنظیم حالت سرعت و همچنین پنج سری یا برس کاربردی، یک برس پاکسازی کارآمد و کامل است. همچنین طراحی ارگونومیک و ابعاد کوچک آن باعث شده این دستگاه قابل‌حمل و استفاده از آن بسیار راحت باشد. گفتنی است این دستگاه نسبت به مدل قبلی خود، یک مزیت بزرگ دارد و آن هم قابل‌شارژبودن است.


مشخصات فنی

گارانتی: یک سال

نظرات

نام:
رایانامه:
پیام: