یومارکت

یومارکت

سفارش دهید و امتحان کنید!

ثبت نام فروش مشارکتی

   
مرد‌ ‌ ‌  زن
   

1- مدیریت سایت  ضمن ارائه خدمات تجارت الکترونیک از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران ، آلمان ،آمریکا و کانادا را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و فروشگاه مشکلی بوجود نیاید.

2- در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده  فروشگاه های آزمایشی و فروشگاه های غیر فعال و  بدون محتوا و محصول حذف خواهد شد.استفاده از لینک های خرید سایت های دیگر مجاز نمی باشد .

3- اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. اعضاء نباید اطلاعاتی را که دارای حساسیت می باشند برروی سایت قرار دهند و اطمینان مسئولیتی درخصوص سوء استفاده از این اطلاعات را قبول نمی کند.

4- فروشگاه های که که اقدام به انتشار محصولات با تصاویر یا مطالب مستهجن  کنند و  یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند  مسدود خواهند شد.
فروش موارد زیر غیر قانونی بوده و در صورت ثبت در فروشگاه غیر فعل می شوند .
فروش محصولات جنسی و زناشویی بدون مجوز بهداشت
برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN
نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله : DVB و starsat
برنامه ویا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل
فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )
فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه
آگهی شبکه‌های هرمی - Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن
هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)
فروش مکمل های ورزشی
هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد
فروش دستگاه فلزیاب یا وسایل مرتبط با آن
هر نوع آگهی فروش مرتبط با لیزینگ ( به جز نمایندگی های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز )
خرید و فروش فیش حج تمتع
خرید و فروش کلیه
محصولاتی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود

5- فروشگاه کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند  مسدود خواهد شد. اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آیین، ....، غیر اخلاقی و غیر قانونی در فروشگاه های خود نمی باشند.

6- یومارکت خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که در برروی فروشگاه ها قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده روی فروشگاه ها بر عهده صاحب آن فروشگاه (عضو مربوطه) خواهد بود.

7- در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی فروشگاه شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

8- یومارکت  دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماسها ندارد.

9- یومارکت تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات شما بعمل خواهد آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

10- کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای یومارکت متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.

11- یومارکت مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته درفروشگاه ها که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید.


12- کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.

13- بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.

14- مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک از فروشگاه ها مجاز نمی باشد. پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.

15- قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد.

16- جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.

 

 
تصویر امنیتی :